» » Західноукраїнський національний університет - у десятці найкращих ЗВО України з визнання освітніх кваліфікацій!

Дата: 19-04-2024, 10:59 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З метою розбудови та вдосконалення практик визнання іноземних освітніх кваліфікацій МОН України спільно з ENIC Ukraine у лютому 2020 року ініціювали створення всеукраїнської мережі з визнання іноземних освітніх кваліфікацій UaReNet.

Сьогодні мережа UaReNet об’єднує визнавачів освітніх кваліфікацій понад 100 ЗВО України.

18 квітня 2024 року відбулась ІІ Конференція всеукраїнської національної мережі з визнання іноземних освітніх кваліфікацій UaReNet (Ukrainian Recognition Network).

За її результатами класичний університет Тернополя посів п‘яте місце серед усіх ЗВО України з визнання освітніх документів!

Фахівці з визнання іноземних освітніх кваліфікацій закладів вищої освіти, що є учасниками мережі UaReNet, взяли участь у роботі конференції.

Захід присвячений обміну практиками визнання освітніх кваліфікацій, розгляду підсумків моніторингу рішень закладів вищої освіти як компетентних органів з визнання. У межах заходу відбудеться обговорення концепцій автоматичного визнання і суттєвої різниці, понять "доступу" і "допуску" до програм вищої освіти.

Вітаємо науковців із вагомим результатом!